KONTENER NA GRUZ - Tel. 511 572 158
Kontenery na gruz i wywóz gruzu Katowice, Mikołów, Żory, Pszczyna, Gliwice, Tychy i okolice

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Czy nasza oferta jest już Państwu znajoma? Tu oraz teraz można to zrobić, do czego to gorąco zachęcamy – tym bardziej, że u nas mają Państwo do czynienia z dostatnią, ukierunkowaną na indywidualnego Konsumenta propozycją. W tym co robimy – od najmu kontenerów po same usługi dźwigowe – jesteśmy w gruncie rzeczy dobrzy. Mamy za sobą już dużo lat cennego doświadczenia, jednak wciąż nasze umysły pozostają otwarte, to właśnie dzięki czemu nieprzerwanie modernizujemy realizację naszych profesjonalnych usług.

Wobec tego, jeżeli tylko przydatny Państwo kontener – u nas wolno go wypożyczyć. Podstawimy zawsze na czas i na właściwe miejsce. Jeśli wyłącznie tego Państwo sobie życzą od razu zajmiemy się również wywozem tego gruzu powstałego w trakcie remontu lub także budowy obiektów wszelkiego typu.

Kontener na gruz Bełk - Tani wywóz gruzu BełkKontener na gruz Bełk - Tani wywóz gruzu BełkKontener na gruz Bełk - Tani wywóz gruzu Bełk

Wywóz gruzu budowlanego z budowy i po remoncie nie stanowi bo dla nas żadnego kłopotu. Ale nasza oferta na tym się nie kończy – jeśli korzystna jest realizacja zadania związanego z wyburzeniami budynków oraz rozmaitych obiektów również się tym zajmiemy. Wszelkiego typu prace i roboty ziemne także są realizowane przez naszych wyszkolonych zawodowców. Stworzona przez nas oferta to również wynajem ładowarek teleskopowych oraz transport machin budowniczych. Używamy tylko przetestowanego wyposażenia, wskutek tego nasza kolejna usługa jaką są usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe też Państwa nie rozczaruje.

Po więcej wiadomości serdecznie zapraszamy z najogromniejszą przyjemnością do kontaktu z pracownikami firmy – jak kto woli – telefonicznie czy też przez pocztę elektroniczną.