KONTENER NA GRUZ - Tel. 511 572 158
Kontenery na gruz i wywóz gruzu Katowice, Mikołów, Żory, Pszczyna, Gliwice, Tychy i okolice

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów od wielu lat świadczymy usługi na polskim rynku. Zajmujemy się przede wszystkim podstawianiem kontenerów na odpady budowlane, przede wszystkim na gruz, ale jednocześnie prowadzimy usługi wynajmu sprzętu budowlanego jak i usługi sprzętowe. Usługi przez nas oferowane charakteryzują się przede wszystkim terminowością i w pełni kompleksowością. Oznacza to, że jeżeli Państwo mają jakikolwiek gruz czy tak zwane odpady budowlane i tylko chęć, aby to wywieź wystarczy do nas zadzwonić, wysłać wiadomość e-mail czy też spotkać się z nami osobiście.

Wykonujemy usługi od tak zwanego A do Z.

Przyjeżdżamy w umówione miejsce i o wyznaczonym czasie, podstawiamy odpowiedniej wielkości kontener na gruz. Dodatkowo posiadamy koparko-ładowarki, które bez trudu załadują kontener zbędnymi dla Państwa materiałami i odbierzemy wszystko w szybkim czasie, aby nie przeszkadzało to już nikomu.

Wywóz gruzu z budowy - Tanie kontenery na gruz, wywóz gruzuKontener na gruz - Tani wywóz gruzu Katowice, Mikołów Kontener na gruz - Tani wywóz gruzu Katowice, Mikołów

Potrafimy wykonać usługę w bardzo szybkim czasie, a nawet za jednym przyjazdem możemy załadować gruz i go zabrać. Wszystko jest uzależnione od Państwa potrzeb i wymagań. Pragniemy poinformować Państwa, że zostajemy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, więc dostosujemy się zawsze do Państwa wolnego czasu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy, która zapewne zadowoli zarówno nas jak i Państwa. Jednocześnie pragniemy poinformować, że nasi pracownicy chętnie służą pomocą w każdej sytuacji jak i odpowiedzą na wszystkie ewentualne pytania czy też rozwieją niejasności, które mogą urodzić się w Państwa głowach.