KONTENER NA GRUZ - Tel. 511 572 158
Kontenery na gruz i wywóz gruzu Katowice, Mikołów, Żory, Pszczyna, Gliwice, Tychy i okolice

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Prace ziemne wiążą się z wieloma dziedzinami. Z naszych usług korzystają najróżniejsi inwestorzy. Między innymi, jako pomoc przedsiębiorstwa drogowe, prywatne osoby jak i wszelkiego rodzaju instytucje. Pracujemy między innymi dla gmin i powiatów. Możemy się pochwalić wieloma pracami najróżniejszego typu. Dzięki szeroko rozwiniętemu gospodarstwu sprzętowemu możemy wykonywać prace koparko-ładowarkami między innymi takie jak:

  • wykopy pod fundamenty
  • wykopy pod drogi
  • wykopy pod baseny i oczka wodne
  • kopiemy rowy
  • wykonujemy nasypy i skarpy
  • wspomagamy prace wyrównawcze nawierzchni
  • i wiele innych

Prace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice i MikołówPrace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice i MikołówPrace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice i Mikołów

Wykonujemy wszystko to, co może wykonać nasz sprzęt. Dojeżdżamy prawie wszędzie, a możemy to robić dzięki temu, że posiadamy sprzęt lekki – dopuszczalny w każdy rejon, a zarazem wykonujący ciężkie prace. W swoich szeregach posiadamy wykwalifikowaną kadrę zarówno operatorów sprzętu jak i nadzoru, dzięki czemu wykonując wykop jednocześnie dokonujemy niwelację gruntu, żeby kopać pod daną głębokość. Ważne jest dla nas, aby wykop nie był za płytki jak i jednocześnie, żeby nie przebrać, bo w takim przypadku później ciężko jest zagęścić nasyp, a wiadomo, że rodzimy grunt jest najlepiej zagęszczony i daje najlepszą stabilność jak i wytrzymałość.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odwiedzą miejsce pracy jak i jednocześnie oszacują czas wykonania usług. Dodatkowo przedstawią wstępny kosztorys prac i doprecyzują warunki ewentualnej współpracy. Proszę pamiętać, że rozmowa nie zobowiązuje do podpisania umowy na usługę, są to tylko kwestie informacyjne.