KONTENER NA GRUZ - Tel. 511 572 158
Kontenery na gruz i wywóz gruzu Katowice, Mikołów, Żory, Pszczyna, Gliwice, Tychy i okolice

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Jako firma wielobranżowa mamy w swojej ofercie wiele usług. Jedną z nich jest podstawienie na Państwa życzenie i potrzeby kontenerów na gruz. Polega to na tym, że gdy Państwo potrzebujecie pozbyć się odpadów budowlanych z mieszkania po remoncie czy też z placu budowy to my po wcześniejszym zgłoszeniu, umówieniu się dowieziemy odpowiedni kontener we wskazane miejsce. Możemy go u Państwa pozostawić na dłuższy okres czasu na zasadach wynajmu, ale również możemy wszystko załatwić w jeden dzień.

Przy wynajmie jest naliczana opłata za dowiezienie kontenera, odbiór oraz drobna opłata wynajmu za każdy dzień. Przy obsłudze jednodniowej wygląda to najczęściej tak, że przywozimy do Państwa kontener z samego rana, ustawiamy we wskazanym miejscu, a wieczorem go odbieramy. Wszystko zależy od ilości gruzu jak i od Państwa potrzeb.

Wynajem i podstawienie kontenerów na gruz Katowice i MikołówWynajem i podstawienie kontenerów na gruz Katowice i MikołówWynajem i podstawienie kontenerów na gruz Katowice i Mikołów

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek problemy z załatwieniem załadunku gruzu w kontener to na to również mamy rozwiązanie. Posiadamy w swoim parku maszynowym różnego rodzaju koparko-ładowarki jak i ładowarki teleskopowe, które mogą dokonać załadunku.

W takim przypadku, co do ceny możemy się dogadać. Wszystko będzie uzależnione od miejsca odbioru odpadów. W przypadku, gdy będzie to daleko od naszej bazy to będziemy musieli pobrać od Państwa opłatę za transport koparko-ładowarki lub ładowarki teleskopowej. Jeżeli natomiast dość blisko to ze względu na to, że korzystają Państwo z naszej kompleksowej usługi udzielimy Państwu zadowalającego upustu. Serdecznie zapraszamy do współpracy i omówienia warunków usługi.