KONTENER NA GRUZ - Tel. 511 572 158
Kontenery na gruz i wywóz gruzu Katowice, Mikołów, Żory, Pszczyna, Gliwice, Tychy i okolice

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Dla wielu osób określenie ładowarek teleskopowych jest mało znany, a czasami wcale. Nasza firma posiada w swojej ofercie usługi ładowarkami teleskopowymi, więc trochę Państwu je przybliżymy. Ładowarki teleskopowe służą przede wszystkim do ładowania czegoś. Jednak są dość specyficzne ze względu na swoją budowę. Charakteryzują się dalekim zasięgiem. Ich ramie jest długie i stabilne. Ze względu na to, co jest na końcach ramienia ładowarki teleskopowej zamontowane to do tego można jej używać. Jeżeli ma zamontowaną łyżkę to może służyć do kopania. Jest to wykorzystywane przede wszystkim przy skarpach czy jeziorach. Ładowarka teleskopowa dzięki swojemu zasięgowi łyżką może sięgać nisko nie wjeżdżając zbyt blisko wody.

Wynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe Katowice, MikołówWynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe Katowice i MikołówWynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe Katowice i Mikołów

Zamiast łyżki możemy na Państwa potrzeby założyć ładowarce teleskopowej widły, dzięki czemu może ona służyć na przykład na wysokich halach, jako widłak i podawać nawet pełne palety materiałów na duże wysokości. To samo zastosowanie można wykorzystać na placu budowy podając na przykład pustaki na wyższe piętra.

Kolejną możliwością jest zrobienie z ładowarki teleskopowej podnośnika. Wystarczy zamontować specjalny kosz dla ludzi. Jest to bardzo bezpieczne i nie trzeba się niczego obawiać. Dzięki ładowarce teleskopowej pracownicy mogą wykonywać swoją pracę na dużych wysokościach z kosza.

Jak widać ładowarka teleskopowa ma wiele zastosowań, a my jesteśmy Państwu ją wynająć w zależności od Państwa potrzeb. Dokonujemy wynajmu zarówno sprzętu z operatorem jak i samego sprzętu.