KONTENER NA GRUZ - Tel. 511 572 158
Kontenery na gruz i wywóz gruzu Katowice, Mikołów, Żory, Pszczyna, Gliwice, Tychy i okolice

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Pod pojęciem wywozu gruzu kryje się wiele spraw. W momencie wejścia w życie ustawy o ochronie środowiska każdy jest zobowiązany o odpowiednie o nie dbanie. Wiąże się to przede wszystkim z klasyfikacją odpadów. Jednym z nich jest gruz. Można go podzielić na gruz czysty, gruz z cegły i wiele innych. Dodatkowo przepisy prawa mówią o tym, że w momencie przekazania odpadów do utylizacji – w tym gruzu – wymagana jest tak zwana karta przekazania odpadów. My, jako firma, która bardzo dba o środowisko oferujemy państwu bezpieczny odbiór odpadów budowlanych z placu budowy jak i zapewniamy pełną obsługę prawną w tym zakresie i wystawiamy wymagane karty.

Wywóz gruzu - Tani kontener na gruz Katowice i MikołówWywóz gruzu - Tani kontener na gruz Katowice i MikołówWywóz gruzu - Tani kontener na gruz Katowice i Mikołów

Dodatkowo w wielu przypadkach, gdy odbierany od Państwa gruz jest czysty, bez folii i innych odpadów to zabieramy go do ponownego użycia. Posiadamy w swoim parku maszynowym specjalne kruszarki, które pozwalają nam na pokruszenie gruzu na drobny kamień, który zostaje wtórnie wykorzystany. Najczęściej do utwardzania dróg. W takim przypadku nie ponoszą Państwo żadnych kosztów związanych z wywiezieniem gruzu i również uzyskują Państwo od nas wymaganą kartę przekazania odpadów. Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że posiadamy w swojej ofercie różnego rodzaju kontenery do składowania gruzu.

Do małego remontu przywozimy małe, a na place budów przede wszystkim duże. Nie muszą Państwo ich zapełnić w jeden dzień, jesteśmy elastyczni i możemy się umówić na odbiór odpadów wraz z kontenerem na termin tygodnia później. Przez ten czas na spokojnie można go pomału zapełniać.